17 lipiec, 2019 przez: Jimm.

Udana pierwsza randka - Porady

Pierwsza radnka to stresujący moment niezależnie od tego ile masz lat, czy na ilu randkach byłeś już wcześniej. Jak uniknąć niezręcznej ciszy ? Gdzie najlepiej udać się na pierwszą randkę ? O czym tak w ogóle rozmawiać ? Na tych kilka pytań postaram się Wam odpowiedzieć w tym wpisie.

Jak zachować się na pierwszej randce ?


Bądź sobą

Nie udawaj przebojowego jeżeli taki nie jesteś, nie zmyślaj, po prostu staraj się być jak najbardziej naturalny.

Wyluzuj

Twoje nastawienie jest bardzo ważne na pierwszej randce. Podejdź do tego spotkania na luzie, zupełnie jakbyś szedł gdzieś z koleżanką, a nie osobą przed którą się stresujesz. Nie oczekuj zbyt wiele, bo jak wiadomo "Nie od razu Rzym zbudowano". Potraktuj to spotkanie jako nowe doświadczenie i po prostu dobrą zabawę.

Słuchaj więcej niż mówisz

Rozmowa jest bardzo ważnym elementem pierwszej randki. Podtrzymuj rozmowę i staraj się unikać niezręcznej ciszy, ale najważniejsze jest abyś słuchał drugiej strony. W końcu to pierwsza randka, powinniście się poznać i dowiedzieć czegoś o sobie.

pierwsza randka

Mówiąc o rozmowie przechodzimy płynnie do kolejnego punktu naszego dzisiejszego wpisu:

O czym rozmawiać podczas pierwszej randki ?


Pochwal się swoim hobby

To chyba najlepszy temat do rozmów na początku znajomości, coś co lubisz robić i o czym mógłbyś mówić godzinami, spytaj drugą osobę o jej hobby, może macie ze sobą coś wspólnego, a może wzbudzisz zainteresowanie twoim unikalnym hobby ?

Zabawne historie

Daruj sobie dowcipy i memy, które dla wielu osób to nic ciekawego. Nie ma nic lepszego niż z zabawne historie, które się nam przydarzyły. Poza tym, zawse możemy lekko ubarwić taką historię (oczywiście w granicach rozsądku). Śmiech rozluźni atmosferę na randce i zbliży was do siebie.

O Was samych

Tak, pierwsza randka to idealny moment aby porozmawiać o sobie. Wiadomo, że nie warto wspominać o swoich ex itp. Powiedz co lubisz jeść,czy lubisz podróżować, niby nic nie znaczące informacje, ale jednak dotyczące Ciebie, nakłoni to drugą stronę aby powiedzieć coś o sobie - co ważniejsze słuchaj jej/jego uważnie aby poznać tą osobę lepiej.

pierwsze spotkanie

Gdy wiemy już o czym i jak rozmawiać na randce, przejdźmy do ostatniego punktu:

Gdzie udać się na randkę ?


Miejsca, które lubisz

Na pierwsze spotkanie warto wybrać miejsce w którym czujemy się komfortowo, i któe nie wywołuje na nas żadnej presji. Umówcie się w pizzerii do której zawsze chodzisz, będziesz znał menu, ceny , będziesz panować nad sytuacją, a gdy randka będzie szła po Twojej myśli, możecie się udać gdzieś indziej.

Randka w samochodzie

Zaskocz ją, niektórzy czują się wyjątkowo dobrze będąc za kierownicą. Jazda autem przy zachodzie Słońca też może być romantyczna, a przecież w każdym momencie możecie się zatrzymać gdy akurat spodoba się Wam okolica, lub widoki.

To już wszystko w tym wpisie, mamy nadzieję, że Wasze randki będą udane, dzięki tym poradom.