21 lipiec, 2019 przez: J.K.

7 Sposobów na podryw w internecie

Zdarzyło się Wam już pewnie, że posiadaliście konto na portalu randkowym. Mieliście ustawione świetne zdjęcie profilowe, poważny opis, a mimo to nie było odzewu ze strony płci przeciwnej. W tym krótkim wpisie postaram się Wam przybliżyć kilka sposobów jak dobrze poderwać kogoś na portalu randkowym. Wpis jest skierowany bardziej dla mężczyzn, aczkolwiek niektóre porady są uniwersalne.

Sam kiedyś miałem ten problem, podryw to niełatwa sprawa, na wielu portalach randkowych jest to jeszcze trudniejsze niż "w realu". Kobiety zasypywane są wiadomościami przez licznych adoratorów przez co ignorują większość wiadomości. Tych kilka porad na pewno Wam pomoże. Bez zbędnego przedłużania, przejdźmy do konkretów:

podrywanie przez internet
1. Dobre zdjęcie profilowe.

Jest to podstawowa i bardzo ważna czynność na portalu randkowym. Bez zdjęcia profilowego praktycznie nie istniejemy. Dobra profilówka powinna ukazywać w jak najbardziej naturalny sposób to kim jesteśmy - brzmi prosto, trudniej to wykonać... Warto się uśmiechać ! Uśmiech sprawia, że w oczach innych ludzi wydajemy się bardziej przyjazną - sympatyczną osobą. Warto pokazać swoje pasje, zainteresowania. Jeśli grasz na gitarze, wrzuć zdjęcie gdy wykonujesz ulubiony utwór, albo po prostu uchwyć gitare w tle. Zdjęcie profilowe powinno przykuwac uwagę i zainteresować oglądających, w końcu większość z Nas to wzrokowcy.

2. Dobry opis.

Uzupełnieniem zdjęcia profilowego jest dobry opis. Musicie zaprezentować Siebie z jak najlepszej strony - W końcu szukacie tutaj miłości. Stwórz ciekawy opis, który zaintryguje kobietę, warto pokusić się o coś zabawnego co wywoła uśmiech na ustach czytających. W końcu gdy rozbawisz kobietę, o wiele łatwiej o działający na nią podryw.

3. Napisz pierwszy.

Tak, tak to może się wydawać banalne, ale warto napisać jako pierwszy... Kobiety na portalach randkowych zalewane są licznymi wiadomościami od mężczyzn i przyzwyczajone są do tego, że to facet pisze pierwszy. Pamiętaj, żeby nie pisać "hej" albo głupawych komplementów. To nie działa na żadną kobietę. Postaraj się być tajemniczy, zaintrygować ją czymś, tak aby to ona chciała kontynuować rozmowę.

4. Rozszerz horyzonty.

Żyjemy w 21 wieku, w szukaniu swojej miłości nie musimy ograniczać się do pobliskiego miasta. "Tego kwiatu jest pół światu" dlatego czasem trzeba poszukać trochę dalej.

podrywanie kobiet
5. Bądź nietuzinkowy.

Wspominałem już o tym w jednym z poprzednich podpunktów. Prawda jest taka, że kobiety nie lubią nudnych mężczyzn. Pokaż kobiecie, że masz swoje hobby, ciekawe życie, nie stwaiaj jej na piedestale. Pokaż jej, że nie jesteś dla Niej dostępny, bo np. zajmujesz się teraz treningiem itp.

6. Nie bądź desperatem.

Jedna z ważniejszych zasad, gdy tylko kobieta zauważy, że desperacyjnie szukasz drugiej połówki to zostaniesz z góry skreślony. Nie praw dziewczynie od razu komplementów, nie proponuj spotkania. Podczas czatu postaw na luźną rozmowę, wysłuchaj jej. Nie pisz za często, pozwól jej czasem odpocząć od czatowania. Jeżeli rozmowa będzie się Wam układać... Nawet nie zauważysz gdy umówicie się na pierwszą radnkę.

7. Nie zniechęcaj się.

Nawet będąc świetnym w rozmowie, może zdarzyć się, że osoba do której piszesz będzie nimiła, albo nawet wcale nie odpisze. Nie zniechęcaj się tym, może po prostu nie jesteś w jej/jego typie, a może ta osoba wcale nie szuka tutaj miłości tylko jest dla zabawy ? Jeśli nie dostaniesz odpowiedzi, po prostu szukaj dalej.