Singles50 - Nasza recenzja


Ocena redakcji:

Ocena użytkowników:

Zalety serwisu:

  • Możliwość przetestowania bezpłatnego konta
  • Bezplatny test osobowości
  • Możliwosć wysłania darmowej wiadomości do proponowanych
  • Zrównoważony wskaźnik płci

Wady serwisu:

  • Większość funkcji dostępna dla użytkowników premium

Rejestracja i korzystanie z Singles50

Singles50 to portal randkowy dla singli powyżej 50 roku życia, niektórzy nazywają go "ekskluzywnym portalem dla singli w kwiecie wieku". Portal jest dopasowany idealnie do seniorów i osób starszych.

Rejestracja na portalu jest zupełnie darmowa (jak w każdym z serwisów,które polecamy). Zaraz po zalogowaniu wypełniamy test osobowości, zajmie to kilka minut. Po wypełnieniu testu serwis proponuje dalsze kroki,czyli uzupełnienie profilu danymi, dodanie zdjęcia profilowego itp. Singles50 używa specjalnego algorytmu, który dopasowuje do siebie osoby o podobnych zainteresowaniach, i wynikach testu osobowości. Dzięki temu, zwiększa szanse na dobranie do siebie odpowiednich osób. W tym przypadku powiedzenie "Przeciwieństwa sie przyciągają" mija się z prawdą.

Singles50
Signles50

Opinie użytkowników

Singles50 to portal randkowy dla seniorów i dojrzałych osób, które liczą na stały związek, i znają swoje oczekiwania wobec partnera/partnerki. Dzięki dobrze opracowanemu testowi osobowści dopasowani do siebie użytkownicy mają podobne zainteresowania oraz cechy charakteru. Dużym atutem serwisu jest całkowicie bezpłatna rejestracja i użytkowanie.

Singles50 jest serwisem idealnym dla osób szukających dyskretnej miłości, zapewnia on 100% anonimowość, gdyż to użytkownik decyduje kto może zobaczyć jego dane,oraz zdjęcie profilowe.

Użytkownicy premium oprócz nieograniczonego dostępu do serwisu, zyskują również gwarancję poznania conajmniej 10 użytkowników podobnych do nich. Jest to ogromna zaleta, biorąc pod uwagę koszt usługi premium.

Dzięki zrównoważonemu wskaźnikowi płci (51% mężczyzn i 49% kobiet) bardzo wielu singli znajduje tam swoją drugą połówkę. Prawie 50% użytkowników odnosi sukces w znalezieniu dopasowanej osoby.

Darmowe oraz płatne funkcje serwisu

Niestety darmowa wersja portalu jest mocno ograniczona, właściwie wiele osób używa jej tylko po to aby poznać i oswoić się z serwisem.
Dlatego warto przetestować za darmo Singles50, jeżeli się Nam spodoba to możemy rozważyć kupno premium.
Konto premium pozwala się cieszyć w pełni funkcjonalnościami serwisu. Można sprawdzić kto odwiedził nasz profil, wysyłać wiadomości bez żadnych ograniczeń, a także dodawać kontakty do ulubionych.

Najbardziej popularną wersją premium jest ta w cenie 20 zł miesięcznie. Koszt premium na 3 miesiące to 79,99 zł,a wersja na pół roku to koszt 59,90 zł. Wybór należy do Was.

Naszym celem jest pomoc wszystkim osobom chcącym randkować przez internet. Dokładamy wszelkie starania abyście znaleźli swoją drugą połówkę.

Copyright © Wszystkie prawa zastrzeżone | Najlepsze Portale Randkowe