5 wrzesień, 2019 przez: Marta.K

Randkowanie przez internet - Porady

Najnowsze badania dowodzą, że prawie 60% singli liczy na znalezienie partnera poprzez portale randkowe . Udaje się to ponad połowie z nich. W naszym artykule dowiecie się co nieco na temat randek przez internet , oraz dostaniecie od nas kilka podstawowych porad.

serce

Wybierz odpowiedni portal randkowy

Zanim zarejestrujesz się na pierwszym lepszym serwisie randkowym, poszukaj informacji na jego temat, niektóre z nich są płatne, a ich regulaminy utrudniają zerwanie umowy, oraz usnięcie konta. Czasem może nas to słono kosztować. Poza tym, warto określić jakiego serwisu tak naprawdę poszukujemy: Jeżeli liczymy na szybką sex-randkę, na pewno wybierzemy inny serwis niż wtedy gdy szukamy partnera na całe życie. Z pomocą przychodzi nasz serwis na którym możecie zobaczyć recenzje portali randkowych wykonane starannie przez naszych redaktorów.

Uważaj na fake konta

Niestety, na wielu portalach randkowych możemy znaleźć konta stworzone na nieprawdziwe dane, które istnieją tam tylko po to aby wyciągnąć od nas pieniądze. Jeżeli pisze do Was śliczna dziewczyna, o idealnych kształtach i proponuje swoje nagie zdjęcia, tylko jeżeli wspomożecie ją finansowo... to możecie być pewni, że to fake konto.
Uważajcie także na wiadomości napisane słabą polszczyzną, przepuszczone przez translator, i podejrzane. To także naciągacze. Na szczęście większość z takich kont daje się rozpoznać na pierwszy rzut oka.

Ustaw ładne profilowe

Dotyczy to nie tylko serwisu randkowego na, którym będziesz mieć konto. Jeżeli udostępniasz swoje dane, to wrzuć także ładne profilowe na facebooku oraz innych mediach społecznościowych. Poza tym zdjęcie profilowe zdecydowanie zwiększa Twoje szanse u płci przeciwnej. Jeżeli jesteś kobietą, najlepiej abyś na takim zdjęciu była uśmiechnięta, jeżeli jesteś mężczyzną najlepiej byłoby gdybyś wyglądał na zdjęciu nieco tajemniczo, najnowsze badania wykazały, że zdjęcia mężczyzn, którzy się nie uśmiechają oraz nie patrzą wprost w obiektyw, wzbudzały większe zainteresowanie. Więcej porad na temat tego Jak poderwać kobietę/mężczyznę znajdziecie na naszym blogu.

serce2
Nie bądź zbyt natrętny

W internecie miłości szuka zdecydowanie więcej kobiet niż mężczyzn, więc jeżeli kobieta Cię ignoruje to po prostu poszukaj innej, lub zastanów się co robisz nie tak. Poza tym nie nastawiaj się od razu na miłość, wiele kobiet lubi po prostu poflirtować bez zobowiązań, gdyż po prostu sprawia im to przyjemność.

Na koniec chcemy tylko przypomnieć, że nawet jeśli nie wyjdzie, nie powinniście się zrażać do randkowania. Nie zawsze jest tak, że na pierwszym spotkaniu poznajemy miłość swojego życia. Nie poddawajcie się, i randkujcie aż do skutku !