10 Grudzień, 2019 przez: Jimmy

Jaki portal randkowy wybrać ?

Najnowsze badania dowodzą, że prawie 60% singli liczy na znalezienie partnera poprzez portale randkowe. Obecnie jest ich tak wiele, że ciężko zdecydować się na jeden odpowiadający naszym potrzebom. Dzięki temu wpisowi spróbujemy doradzić Wam idealny do waszych potrzeb portal randkowy.

milosc

Prawdziwa miłość czy przelotna znajomość ?


Na początku należy zadać sobie to pytanie. W zależności od naszych oczekiwań wobec drugiej osoby wybierzmy odpowiedni portal randkowy. Obecnie popularne stały się tzw. seks randki. Nie są to spotkania dla osób liczących na długą znajomość opartą o szczerą relację. Jeżeli jednak chcecie tylko przelotnej znajomości na jedną noc, to idealnym portalem będzie Erodate. Erodate jest w pełni darmowym serwisem dla kobiet, niestety dla mężczyzn oferuje tylko ograniczone funkcje w darmowej wersji.
Portal randkowy Erodate
Jeżeli z kolei oczekujesz dłuższej relacji,i nie oczekujesz seksu na pierwszej randce, rozsądnym wyborem będzie najstarszy w Polsce portal randkowy Edarling. Jest to portal randkowy dla singli szukających prawdziwej miłości, niestety ciężko znaleźć tam osoby w wieku 20-30 lat. Większość użytkowników to osoby w wieku 30-50 lat.
Portal randkowy Edarling

Portal randkowy dla seniorów oraz rozwodników

Dzięki internetowi nawet seniorzy nie są skazani na samotność. Istnieją specjalne portale dla osób w wieku 50+ . Jednym z nich jest Singles50, portal posiada bardzo prosty interfejs co ułatwia użytkowanie go przez osoby starsze. Oferuje opcje premium, jednak nie są one konieczne do użytkowania portalu.
Portal randkowy Singles50

Jeżeli jesteście po rozwodzie lub po prostu szukacie kogoś na stałe, i macie dość przelotnych spotkań i seksrandek to idealnym portalem dla Was będzie be2. Jest to portal skierowany dla osób po 30 roku życia. Takich, które wiedzą czego oczekują, szukających dłuższego i stabilnego związku. Portal jest darmowy, jednak trzeba uważać na subskrybcje premium, która po aktywacji często jest automatycznie przedłużana, przez co użytkownik może ponosić koszt.
Portal randkowy Be2


Na koniec chcemy dodać, że dokładną recenzję każdego z tych portali randkowych możecie przeczytać tutaj.