12 styczeń, 2020 przez: J.K.

Randkowanie w 2020. Jaki portal randkowy wybrać i co nowego ?

Nowy rok - nowe postanowienia. Co słychać na rynku portali randkowych ? Jaki portal randkowy wybrać w 2020 r. ? Czy jest coś nowego ? Na te pytania odpowiemy w dzisiejszym wpisie.

milosc

Portale randkowe w 2020 roku


Nowy rok nie przyniósł wielu zmian na rynku portali randkowych w Polsce. Najpopularniejsze nadal są mobilne Tinder, oraz Badoo. Równie popularne jest Erodate - o tym portalu randkowym wspominaliśmy w ostatnim wpisie Jaki portal randkowy wybrać ? Coraz mniej osób korzysta z Flirt-u oraz Be2 ze względu na niejasne warunki konta premium, liczne fake konta, a także automatyczne przedłużanie abonamentu, przez co z kont bankowych użytkowników znikają pieniądze.
Otrzymaliśmy od Was kilkanaście maili z pytaniami o nowe portale randkowe. Niestety, obecnie nie możemy polecić żadnego z nich. Pisaliście do nas o portalach takich jak "poflirtujemy, NiktSięniedowie, zakazanamiłość". Wszystkie te serwisy nastawione są na wyciągnięcie pięniędzy od użytkowników.
STANOWCZO JE ODRADZAMY.
Jednocześnie przypominamy, że listę zaufanych portali randkowych możecie zobaczyć na naszej stronie, wraz z recenzjami i oceną każdego z serwisu.

Jaki portal randkowy wybrać w 2020 roku

Obecnie nasza lista nie ulega zmianie. Dla użytkowników pragnących szybkiej miłości polecamy: Erodate .
Dla starszych użytkowników: Portal randkowy Singles50

Na koniec chcemy dodać, że dokładną recenzję każdego z tych portali randkowych możecie przeczytać tutaj.