5 listopad, 2019 przez: Marta.K

Jak poznać że jej/jemu się podobam ?

W pewnym momencie życia każdy się zakochuje; Motylki w brzuchu, i inne uczucia, które nam towarzyszą w tym momencie są bardzo przyjemne, jednak zanim się w sobie zadłużymy do końca musimy się zapoznać i zobaczyć, że rzeczywiście do siebie pasujemy i podobamy się sobie. Niektórym przychodzi to prościej, inni z kolei wstydzą się przyznać, że się sobie podobają. Oto kilka podstawowych znaków, które możemy zauważyć u osoby kktórej się podobamy:

randka

Zawsze uśmiechnięta w Twojej obecności

No oczywiście bez przesady, bo każdy uśmiechnie się po dobrym żarcie, ale jeżeli śmiejecie się w swojej obecności czasem nawet bez konkretnego powodu jest to dobry znak. Uśmiech to oznaka zainteresowania zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Jednakże kobiety przykładają do tego większą uwagę. Czasem wręcz mówią nawet o uśmiechu, który odbija się w błyszczących oczach. Jeżeli więc dziewczyna będąc z Wami na randce wręcz promienieje znaczy to,że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Mowa ciała zdradza uczucia

Jest to czasem nadinterpretowane przez mężczyzn, ale jeżeli kobieta w waszej obecności rumieni się, poprawia włosy, czy kieruje się całym ciałem w waszą stronę to jest to oznaka sympatii. Jednakże nie warto przesadzać, czasem po prostu jest jej tak wygodnie,a włosy poprawia bo martwi się o swoją fryzurę :) Mowę ciała widać również u mężczyzny wykazującego zainteresowanie daną kobietą. Z reguły stara się on przy Tobie wyglądać na jak najbardziej umięśnionego, wyższego - chodzi wyprostowany, częściej "zupełnie przypadkowo" dotknie Cię w ramię lub dłoń.

Chce Cię poznać lepiej

Dotyczy to obu płci, zakochana osoba będzie chciała znać Twoje hobby, zainteresowania, to jak spędzasz wolny czas. Może się zdarzyć, że będzie próbowała Ci się przypodobać chwaląc Twoje hobby, lub mówiąc, że również ją/jego to interesuje. Kolejnym dobrym znakiem jest jeżeli widzisz, że ta osoba na randce słucha Cię z ogromnym zainteresowaniem, zadaje pytania, angażuje się w rozmowę o Tobie, opowiada o sobie. Jest to dosyć oczywiste, ale czasem o tym zapominamy, a jest to jeden z podstawowych znaków sugerujących, że podobamy się drugiej osobie.

Randka
Stara się być zawsze blisko Ciebie

Reguła ta bardziej dotyczy mężczyzn. Jeżeli znacie się już trochę lepiej, to często na siebie wpadacie, akurat w tym samym sklepie, albo gdy biegasz na parku. Wydaje się, że jest to zupełnie przypadkowe spotkanie, ale nie jest tak do końca. Mężczyzna, któremu się podobasz będzie chciał widzieć Cię jak najczęściej, nawet jeżeli to tylko szybkie minięcie się na mieście.
Z drugiej strony, kobiety często wolą zgrywać niedostępną. Zajęte pracą/szkołą lub innymi rzeczami chcą pokazać jakie są zapracowane i, że nie szukają miłości. Jednakże gdy ta faza już minie, to chciałyby spędzać z Tobą każdy moment.

To tyle porad na dziś, jeżeli spotkaliście się z innymi znakami śmiało możecie pisać na naszego maila, a podzielimy się nimi w kolejnym wpisie :)