10 lipiec, 2019 przez: Jimm.

Jak czatować na portalu randkowym ?

Obecnie znalezienie partnera jest dużo łatwiejsze niż jeszcze kilkanaście lat temu, jeśli tylko wiesz jak odpowiednio flirtować na portalach randkowych. Dzięki dostępowi do internetu możesz poznawać różnych ludzi z całego świata. Jeżeli nie wiesz jak "zagadać" do dziewczyny/chłopaka na portalu randkowym, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

para zakochanych

Jak rozpocząć rozmowę ?


Gdy chcemy flirtować z kimś na portalu randkowym, powinniśmy zachowywać się jak najbardziej naturalnie. Gdy udajemy kogoś kim nie jesteśmy zmniejszamy szanse na poznanie swojej drugiej połówki.
Nie wiele osób jest urodzonymi podrywaczami, i wie jak poderwać dziewczynę czy chłopaka instynktownie, ale spokojnie, nauczymy Cię jak flirtować.

Jak poderwać dziewczynę ?

Pierwsza i najważniejsza zasada - Nie bądź zboczonym desperatem. Sypanie komplementami lub wysłanie zdjęcia Twojego przyrodzenia to nie jest dobry pomysł na rozpoczęcie znajomości. Twoja przyszła partnerka oczekuje szacunku, pokaż jej, że jest dla Ciebie wyjątkowa , że dlatego wybrałeś właśnie ją.

Jak poderwać chłopaka ?

Jeśli spodobał Ci się jakiś chłopak na portalu randkowym to nie bój się napisać jako pierwsza ! Dawno już minęły czasy gdy tylko mężczyzna inicjował jakąkolwiek relację. Pamiętaj przy tym, że nie każdy facet jest pewny siebie i wie o czym ma z Tobą pisać, pomóż mu: Opowiedz coś o sobie, swoich zainteresowaniach. Jeżeli go zainteresujesz na pewno się do Ciebie odezwie.

Pierwsza wiadomość

Pamiętaj aby przy pierwszej rozmowie z wybraną osobą nie kłamać, to bardzo ważna zasada, nikt nie chce być okłamywany, więc nie zmyślaj nic o sobie, buduj relację na szczerości i zaufaniu.

O czym pisać na portalu randkowym ?

Ale co jeżeli już udało się Wam wymienić kilka pierwszych wiadomości, a może nawet popisaliście już nieco dłużej, ale zaczynasz czuć, że brakuje Wam tematów do rozmów ? Flirt to nie tylko wymienianie gorących wiadomości, ale także poznawanie siebie nawzajem. Zadaj kilka pytań drugiej osobie, spytaj jej o pracę, życie codzienne, albo hobby. Może nie będzie to nic romantycznego, ale z pewnością zapunktujesz.

Flirt online - Czy to w ogóle możliwe ?

Wiadomo, że flirt to nie tylko rozmowa, ale także mowa ciała, odpowiednia mimika i wiele innych szczegółów, których brak jest w rozmowie na portalu randkowym. Jednakże osoby wiedzące jak flirtować odnajdą się również w internecie, i na pewno potwierdzą, że da się flirtować online.

Miłosna układanka
Randki czyli dobra zabawa

Wiemy już, że flirtowanie przez internet jest możliwe, tak samo jak znalezienie swojej drugiej połówki, warto jednak wspomnieć, że nie każdy szuka tutaj miłości na całe życie. Na portalach randkowych znajdziemy wiele osób, które szukają tylko szybkiej łóżkowej przygody. Oczywiście większość z nich przyzna się do tego otwarcie, ale powinniśmy mieć świadomość, że znajdzie się garstka osób, które będą się chciały zabawić kosztem innych i będą bawić się ich uczuciami.
Nie każdy jednak ma złe intencje i na portalach randkowych łatwo znaleźć zarówno miłość swojego życia jak i tylko partnera na jedną noc.