Flirt - Nasza recenzja


Ocena redakcji:

Ocena użytkowników:

Zalety serwisu:

  • Bezpieczny i anonimowy portal
  • Wyszukiwanie singli w pobliżu
  • Kobiety mogą wysyłać wiadomości za darmo
  • Sugestie nowych kontaktów

Wady serwisu:

  • Mężczyźni posiadają ograniczone funkcje w darmowej wersji
  • Wiele profili bez zdjęć lub "fake profili"
  • Dopasowanie partnerów tylko ze względu na wiek lub odległość

Rejestracja i korzystanie z Flirtu

Rejestracja na portalu randkowym Flirt nie różni się niczym od innych tego typu portali, zakładamy konto, po czym potwierdzamy maila i gotowe. Oprócz podstawowych cech oraz zdjęcia nie mamy do wypełnienia żadnego testu itp.

Portal posiada przejrzysty interfejs,a poruszanie się po nim jest banalnie proste. Po zalogowaniu widzimy propozycje osób znajdujących się najblizej nas. Flirt zyskuje popularność w Polsce i jest na nim coraz więcej polskojęzycznych użytkowników. Stosunek kobiet i mężczyzn jest dosyć wyrównany, dzięki czemu całkiem łatwo znaleźć tutaj "Parę".

Flirt

Jak poruszać się po portalu

Flirt.com pozwala członkom płci żeńskiej uzyskać bezpłatny dostęp do wszystkich funkcji strony,należy jedynie potwierdzić swoją tożsamość. Flirt.com jest bardzo łatwy w obsłudze i bogaty w funkcje. Oferuje podstawowe flirtowanie, e-maile, chat roomy, filmy wideo, pamiętniki członków i fora dyskusyjne.

Portal posiada „Naughty mode”, który pozwala zobaczyć seksowne zdjęcia innych członków. Tryb „Bez ograniczeń” umożliwia dostęp do ograniczonych treści. chat roomy, takie jak Kinks & Fetishes, Meet and Naught But Nice, pozwalają spotykać się i rozpoczynać rozmowy z osobami o podobnych zainteresowaniach.

Flirt

Opinie użytkowników

Początkowo portal Flirt.com nie cieszył się dobrą opinią, ostatnio jednak zaczęło się to zmieniać. Coraz mniej jest tam fake profili, a konto premium staniało, i rzeczywiście jest sens aby go używać.

Kobiety chwalą flirt za to, że jest darmowy, oraz oferuje coś dla osób szukających zabawy, a także dla takich szukających poważnego związku. Poza tym, po wykupieniu premium mamy dostęp do chat roomów osób z "zainteresowaniami" podobnymi do naszych.

Flirt.com posiada już ponad 1 milion użytkowników z Europy, portal rozwija się i to widać, każdy znajdzie tu coś dla siebie, i właśnie dlatego portal ten jest tak popularny.

Darmowe oraz płatne funkcje serwisu

Jak wcześniej wspominaliśmy, Flirt.com jest zupełnie darmowy dla kobiet, dzięki czemu mają one dostęp do wszystkich funkcji serwisu, beż żadnych opłat. Niestety mężczyźni muszą opłacić funkcje premium.
Warto przetestować premium, które kosztuje 5 zł/ 3 dni. Można to zrobić sms-em, jeżeli serwis nam się spodoba, subskrybcja zostanie przedłużona.
W porównaniu z innymi portalami Flirt wypada całkiem tanio. Opcja premium na 1 miesiąc to koszt jedynie 31 zł. Oczywiście jeżeli zapłacimny z góry za 6 miesięcy to koszt będzie mniejszy i miesięcznie wyniesie nas 12 zł.

Konto premium oferuje nieograniczony dostęp do wiadomości, wielu chat roomów, dokładniejszego wyszukiwania partnerów/ partnerek, a także pozwala przeglądać wszystkie zdjęcia innych użytkowników.

Naszym celem jest pomoc wszystkim osobom chcącym randkować przez internet. Dokładamy wszelkie starania abyście znaleźli swoją drugą połówkę.

Copyright © Wszystkie prawa zastrzeżone | Najlepsze Portale Randkowe