Erodate - Nasza recenzja


Ocena redakcji:

Ocena użytkowników:

Zalety serwisu:

  • Prosty i przejrzysty interfejs
  • Bardzo duża baza aktywnych użytkowników
  • Dostęp do forum
  • Wysoki wskaźnik udanych randek

Wady serwisu:

  • Wiele fałszywych kont
  • Dużo propozycji randek za pieniądze
  • Płatne funkcje dostępne tylko dla Panów
  • Mała liczba osób liczących na dłuższą znajomość

Rejestracja i korzystanie z Erodate

Rejestracja jest bardzo prosta, na początku musimy podać swoje dane, email, a następnie uzupełniamy krótką ankietę. Dzięki temu zostaną do Nas dobrani potencjalni partnerzy. Następnie określamy swój wiek, typ sylwetki oraz podajemy naszą orientację seksualną oraz przybliżony wiek osób, którymi jesteśmy zainteresowani.

Po rejestracji warto jednak uzupełnić swój profil o zdjęcie profilowe, oraz opis profilu. Obecnie istnieje także możliwośc dodania filmu na swoje konto.

Erodate

Czat z użytkownikami

Erodate oferuje wyszukiwanie użytkowników według kilku zmiennych: Wieku, płci, aktywności na portalu, odległości od nas, czy szybkości odpowiedzi na wiadomości.

Skontaktować możemy się na dwa sposoby: Poprzez zaczepkę, która jest szybkim sposobem gdy nie mamy pomysłu co napisać do danej osoby, oraz przez zwykłą wiadomość.

Erodate

Opinie użytkowników

Przeglądając internet łatwo natknąć się na reklamy Erodate, tak samo łatwo znaleźć opinie o tym serwisie. W większości są one pozytywne,a wskaźnik zadowolenia użytkowników jest wysoki. Zdecydowanie największą zaletą portalu jest jasny cel w jakim został on stworzony. Użytkownicy, którzy zakładają tam konta oczekują przygodnego seksu, i właśnie to zapewnia im Erodate. Na pewno nie jest to portal dla osób szukających prawdziwej miłości, kogoś na lata, do stałego związku. Jednakże dla osób szukających przygód, sprawdza się idealnie.

Erodate cieszy się ogromną popularnością ! W 2019 roku liczba użytkowników przekroczyła 2 miliony, dzięki temu znalezienie partnera/partnerki jest tutaj naprawdę proste.
Warto wspomnieć, że serwis dba o bezpieczeństwo użytkowników. Jeżeli tylko sobie tego życzymy możemy ukryć nasze dane, oraz zdjęcia, tak aby nikt nie pożądany ich nie zobaczył. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad prywatnością w internecie.

Darmowe oraz płatne funkcje serwisu

Erodate występuje w wersji darmowej oraz premium. Wersję premium można dodatkowo rozszerzyć o funkcje VIP, niestety serwis w darmowej opcji oferuje bardzo ograniczone funkcje.
Po zakupieniu funkcji premium użytkownik może przeglądać profile innych, wysyłać wiadomości a także sprawdzać kto odwiedził jego profil. Oprócz tego użytkownik zysuje możliwość używania forum, oraz hotline.
Koszt premium to w najtańszej opcji 4,99 zł, pozwala to na korzystanie z dodatkowych funkcji przez 3 dni.


Ciekawostką jest, że kobiety mają dostęp do wszystkich tych funkcji za darmo. Są one płatne tylko dla mężczyzn. Ta dyskryminacja ma na celu zwiększenie liczby kobiet używających Erodate.

Członkowstwo premium możemy rozszerzyć o pakiet VIP, który uaktywni dodatkowe funkcje takie jak: anonimowe surfowanie, blokowanie użytkowników, ukrycie statusu online czy czasu ostatniej wizyty na stronie. Pakiet VIP jest dodatkiem do konta premium, nie można kupić samego członkowstwa VIP. Cena za miesiąc takich funkcji to: 78 zł. (Sierpień 2019r.)

Bezpieczeństo użytkowania

Erodate dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników, a rejestracja i posiadanie konta nie niosą za sobą żadnego ryzyka.

Dane użytkowników są chronione i szyfrowane. Użytkownik sam decyduje czy chce dodać zdjęcie profilowe, następnie ustala czy zdjęcie to jest widoczne dla każdego.

Konto możemy usunąć w dowolnym momencie,a proces ten jest tak samo prosty jak rejestracja. Po usunięciu konta serwis daje nam 7 dni na potwierdzenie decyzji, jeżeli nie zalogujemy się w tym czasie, nasze konto zostanie usunięte.

Naszym celem jest pomoc wszystkim osobom chcącym randkować przez internet. Dokładamy wszelkie starania abyście znaleźli swoją drugą połówkę.

Copyright © Wszystkie prawa zastrzeżone | Najlepsze Portale Randkowe