eDarling - Nasza recenzja


Ocena redakcji:

Ocena użytkowników:

Zalety serwisu:

  • Naukowo opracowany test pozwalający dobrać partnerów
  • Ogromna skuteczność portalu
  • Duża baza użytkowników na całym świecie
  • Szyfrowane i chronione dane

Wady serwisu:

  • Wiele fałszywych kont
  • Ograniczone funkcje darmowej wersji
  • Wysoka cena konta premium

Rejestracja i logowanie na eDarling

Aby zacząć korzystać z portalu należy się zarejestrować podając swoje dane oraz email,następnie potwierdzamy nasze konto i zaznaczamy czy szukamy kobiety czy mężczyzny. Następnie należy przejśc do wypełnienia testu psychologicznego. Test ten ma za zadanie dobrać dla nas odpowiednich partnerów, jego wypełnienie zajmuje ok. 30 minut. Staraj się odpowiadać na pytania szczerze i dokładnie, pomoże to w dobraniu odpowiednich partnerów dla Ciebie. W teście odpowiesz na pytania dotyczące cech Twojego charakteru,tego jakiej osoby oczekujesz, oraz opiszesz swoje poglądy i nastawienie do świata. Nie spiesz się, każdą odpowiedź przemyśl dokładnie.

Po rejestracji możesz zalogować się na konto używając hasła przesłanego na Twój email. Hasło to możesz w dowolnym momencie zmienić. Pamiętaj aby nie udostępniać swojego hasła nikomu innemu.

Edarling
Edarling

Opinie użytkowników

eDarling jest największym portalem randkowym dostępnym na polskim rynku, badania przeprowadzone przez serwis pokazały, że tygodniowo na całym świecie poznaje się 2000 par dzięki usługom oferującym przez ten serwis.

W samej Europie z portalu korzysta ponad 13 milionów osób, i liczba ta ciągle wzrasta. Kobiety i mężczyźni na całym świecie potwierdzają, że warto spróbować randkowania przez internet.

Mimo, że eDarling z założenia jest portalem skierowanym dla osób nieco starszych, bez problemu znajdzie się także drugą połówkę dla osób w wieku 20-30 lat,dlatego portal ten polecamy każdemu, kto szuka prawdziwej miłości.

Darmowe oraz płatne funkcje serwisu

Darmowe konto pozwala korzystać z portalu w ograniczonym zakresie. Mamy możliwość konfigurowania swojego konta,dodania zdjęcia profilowego, czy odpowiedzenia na dodatkowe pytania dotyczące naszej osobowości. Niestety darmowe konto nie daje nam możliwości swobodnego komunikowania się z innymi użytkownikami serwisu.
Nieograniczone korzystanie z funkcji serwisu zapewnia nam konto premium,które można zakupić w trzech różnych wariantach:
  • Wersja Light - Najtańsza i najbardziej ograniczona wersja konta premium.
  • Wersja Classic - Na chwilę obecną najbardziej opłacalna wersja konta premium.
  • Wersja Comfort - Najdroższa wersja konta premium dająca możliwość pełnego korzystania z serwisu.

Zalecamy kupno konta premium osobom chcącym korzystać z pełni możliwości serwisu.

Naszym celem jest pomoc wszystkim osobom chcącym randkować przez internet. Dokładamy wszelkie starania abyście znaleźli swoją drugą połówkę.

Copyright © Wszystkie prawa zastrzeżone | Najlepsze Portale Randkowe