Be2 - Nasza recenzja


Ocena redakcji:

Ocena użytkowników:

Zalety serwisu:

  • Możliwość założenia darmowego konta i przetestowania portalu
  • Rozbudowany test osobowości
  • Swobodny dostęp do profili innych użytkowników
  • Sugestie nowych kontaktów

Wady serwisu:

  • Mała liczba funkcji w darmowej wersji
  • Mniejsza ilość użytkowników w porównaniu z wcześniejszymi portalami

Rejestracja i korzystanie z Be2

Proces rejestracji na Be2 nie odbiega znacznie od standardów,podajemy swoje dane, hasło, email, następnie potwierdzamy wiadomość na skrzynce mailowej, i nasze konto jest już gotowe do używania. Plusem tego portalu jest to, że przy rejestracji nie musimy wypełniać od razu wszystkich danych osobowych- możemy je dodać potem. Oczywiście zalecamy wypełnić profil informacjami, gdyż taki na pewno będzie wzbudzał większe zainteresowanie płci przeciwnej.

Kolejnym krokiem jest wypełnienie testu osobowości. Zawiera on informacje o naszych poglądach oraz stylu życia. Należy go wypełnić zgodnie z prawdą, dzięki temu portal dobierze pasujących do nas partnerów/partnerki. Dobrze uzupełniony profil zawiera informacje o wyglądzie, ulubionej kuchni, sposobie wypoczynku, książkach, muzyce czy filmach, którymi jesteśmy zaineresowani.

Be2

Jak poruszać się po portalu

Strona główna portalu jest bardzo przejrzysta, w menu głównym możemy przenieść się do naszego profilu, wiadomości, a także możemy zakupić funkcje premium.

Na samej górze widzimy także propozycje kontaktów, oraz możliwość napisania do tych osób.

Możliwość pisania do wybranych osób jest zupełnie darmowa, możemy napisać wiadomość maksymalnie długości 4000 znaków, więc możemy opowiedzieć o sobie naprawdę dużo.

Darmowa opcja pozwala na używanie podstawowych funkcji serwisu, zapoznanie się z nim i przetestowanie funkcjonalności. Aby używać portalu w 100% należy wykupić opcje premium.

Be2

Opinie użytkowników

Opinie o Be2 są zdecydowanie pozytywne, każdego dnia na portalu rejstruje się tysiące nowych osób. Wielu z nich znajduje tam swoją drugą połówkę.

Be2 jest portalem randkowym dla osób szukających prawdziwego związku, znajduje się tam mniejsza liczba użytkowników poniżej 25 roku życia, dlatego rzadziej spotkamy tam osoby proponujące spotkania na jedną noc.

Dla osób, które wykupią funkcję premium, portal daje gwarancję kontaktu z conajmniej 10 użytkownikami, które są specjalnie dobrane wedle testu osobowści oraz cech charakteru. Zdecydowanie zwiększa to szanse na poznanie swojej drugiej połówki.
Ważnym aspektem jest, że na portalu znajduje się niemal tyle samo kobiet i mężczyzn. Stosunek ten wynosi 51:49 , dzięki czemu ponad 45% singli znajduje tutaj swoją miłość.

Darmowe oraz płatne funkcje serwisu

Be2 jak niemal każdy portal randkowy oferuje użytkownikom wykupienie funkcji premium. Wielu użytkowników twierdzi, że jest to opłacalne rozwiązanie ,gdyż portal w wersji darmowej oferuje bardzo ograniczone funkcje.
W darmowej wersji użytkownik jest w stanie zobaczyć tylko 10 osób,które tego dnia odwiedziły jego/jej profil. Wersja premium nie ma takiego ograniczenia.
Użytkownicy premium widzą wyraźne zdjęcia innych użytkowników, ponadto ma możliwośc nieograniczonej korespondencji z innymi. Oprócz tego ma możliwość dodawania do ulubionych kontaktów osób, które wydały się interesujące.


Wersja premium istnieje w kilku wariantach:

Najczęściej wybieraną opcją jest miesiąc usługi premium w cenie 20 zł,z płatnym przedłużeniem na kolejne 3 miesiące.

Kolejnym wariantem jest opcja na 3 miesiące w cenie 79,90 zł/ miesiąc.

Trzecim wariantem jest półroczna subskrybcja w cenie 59,90 zł/miesiąc.

Oczywiście najbardziej opłacalnym wariantem wydaje się być subskrybcja za 20 zł, jednakże koszty przedłużenia są zdecydowanie większe niż przy kupnie konta premium za 59,90 zł miesięcznie.

Naszym celem jest pomoc wszystkim osobom chcącym randkować przez internet. Dokładamy wszelkie starania abyście znaleźli swoją drugą połówkę.

Copyright © Wszystkie prawa zastrzeżone | Najlepsze Portale Randkowe