Academic Singles - Nasza recenzja


Ocena redakcji:

Ocena użytkowników:

Zalety serwisu:

  • Bezpłatna rejestracja
  • Możliwosć wysyłania wiadomości w darmowej wersji
  • Prosty w obsłudze

Wady serwisu:

  • Większość funkcji dostępna dla użytkowników premium
  • Koszt wersji premium

Rejestracja i korzystanie z Academic singles

Rejestracja i korzystanie z serwisu jest bardzo proste, po podaniu adresu e-mail i podstawowych danych wypełniamy test osobowości, jest on bardzo prosty,a jego uzupełnienie zajmie minutkę-dwie.

Po zalogowaniu, mamy możliwość dalszego uzupełnienia konta, możemy dodać zdjęcie profilowe oraz napisać coś więcej o sobie, warto zadbać aby informacje te były interesujące gdyż ma to duży wpływ na odzew innych użytkowników. Serwis, w samej budowie oraz użytkowaniu jest bardzo podobny do "Be2" o,którym możecie również przeczytać recenzję.

Academic Singles
Signles50

Opinie użytkowników

Academic Singles to portal dla singli szukających miłości o podobnym wykształceniu, i zainteresowaniach. Jakkolwiek dziwny jest pomysł na ten serwis, tak działa, i portal zdobywa coraz większą popularność w Polsce. Użytkownicy chwalą serwis za duże dopasowanie par, oraz za dobry i krótki test osobowości, który rzeczywiście ma sens.

Za wadę serwisu wiele osób uważa opłaty za funkcje premium, które pobierane są w formie subskrybcji przedłużającej się automatycznie. Jest to zawarte w regulaminie serwisu, i warto wziąć to pod uwagę przy kupnie premium. Funkcję tę oczywiście można wyłączyć.

Na Academic Singles możemy także przejrzeć wiele historii ludzi, którzy odnalazli tutaj swoją miłość, te historie na pewno zachęcają do używania serwisu, pokazują także, że na miłość nigdy nie jest za późno.

Darmowe oraz płatne funkcje serwisu

Niestety darmowa wersja portalu jest mocno ograniczona, właściwie wiele osób używa jej tylko po to aby poznać i oswoić się z serwisem.
Dlatego warto przetestować za darmo Academic Singles, jeżeli się Nam spodoba to możemy rozważyć kupno premium.
Konto premium pozwala się cieszyć w pełni funkcjonalnościami serwisu. Można sprawdzić kto odwiedził nasz profil, wysyłać wiadomości bez żadnych ograniczeń, a także dodawać kontakty do ulubionych.

Najbardziej popularną wersją premium jest ta w cenie 20 zł miesięcznie. Koszt premium na 3 miesiące to 79,99 zł,a wersja na pół roku to koszt 59,90 zł. Wybór należy do Was.

Naszym celem jest pomoc wszystkim osobom chcącym randkować przez internet. Dokładamy wszelkie starania abyście znaleźli swoją drugą połówkę.

Copyright © Wszystkie prawa zastrzeżone | Najlepsze Portale Randkowe